Bu site, Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından gerçekleştirilen "dans sporu" disiplinindeki yarışmalara ait sonuç ve puanlamaların düzenli şekilde kayıt altına alınması ve başta sporcularımız olmak üzere ülkemiz dans sporu kamuoyu ile paylaşılması amacıyla hazırlanmıştır. Site ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle gkaracalioglu (-at-) gmail.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz.

Tüm sporcularımıza başarılı bir sezon diliyoruz.

                              Özgün Çağlar Ersoy & Göktuğ Karacalıoğlu
                              TDSF Dans Sporu Teknik Kurulu Üyeleri

11 MAYIS 2019 KULÜPLERARASI SIRALAMA YARIŞMASI 4. ETAP ÖN KAYIT LİSTESİ
1UTKU ÖVÜNÇ ÜNLÜ - ADA USLUEL 8.4.2019 10:41:50
2SAMET CANTÜRK - UMAYIM KIRGIZ 8.4.2019 11:11:24
3İREM ŞAHİN - BORA KADER 8.4.2019 11:11:50
4CEYDA GİRİT - DENİZ GÖGEER 8.4.2019 12:25:34
5RAMAZAN ANIL SÖZEN - İLAYDA DERİNGÖR 8.4.2019 14:56:35
6PINAR TALAŞ - MURATCAN AYYILDIZ 8.4.2019 17:53:09
7BAVER CAN AYDOĞAN - YAZ ERTÜRK 8.4.2019 18:07:15
8ERDAL KURUN - SELİN KURUN 8.4.2019 19:58:46
9CEREN ATEŞ - KUTAY KARA 8.4.2019 21:43:02
10MELİH EROĞLU - BUSE GÜN 9.4.2019 05:50:25
11ARCA GÜRPINAR - ADA YALDIZ 9.4.2019 09:53:09
12SELİN ALPARSLAN - EMİRHAN DEMİR 9.4.2019 13:22:52
13TARIK ARTUN TOKOĞLU - ASLI GÖZPINAR 9.4.2019 16:00:29
14RAFET KAVAK - AYBİKE BEZCİGİL 9.4.2019 17:17:25
15ÖZGE ERÜK - OĞUZHAN ERÜK 10.4.2019 05:35:47
16ELİF GÜNDOĞDU - ALİ ÖZGÜN ÇAĞLAYAN 10.4.2019 13:02:04
17BERKAY KARAKAYA - ECEM ÇEVİK 10.4.2019 20:21:02
18ALEDA DOĞRAR - KEMAL DOĞUTAN HAKİOĞLU 11.4.2019 06:50:23
19ECE MEMİŞ - BURAK KINIK 11.4.2019 09:40:58
20POYRAZ BAYRAK - ELA MUTLUCAN 11.4.2019 14:21:43
21ÜLKÜ BETÜL KARABURÇAK - BARIŞ VAROL 11.4.2019 15:32:14
22TOYGAR CAN YILDIZ - SENA BAYRAK 11.4.2019 16:41:34
23EDİZ GÜNEY - GÜNEŞ ADA ÖZDEMİR 11.4.2019 17:44:28
24TOLGA KINALI - ÖZGE MUTLU DURAK 12.4.2019 10:11:19
25ORBAY ERTÜRK - SERENAY BÜYÜKKAPUCU 12.4.2019 17:40:51
26DENİZ OKAN - EFE ATASAYAR 13.4.2019 09:18:28
27ZEYNEP DUMAN - YİĞİT BAYRAKTAR 13.4.2019 10:17:23
28MIKAYIL ASGAROV - EDA AÇIKALIN 13.4.2019 10:29:40
29KAYA ÇAĞAN BACANAK - NEHİR GÖKDEMİR 13.4.2019 10:30:47
30TUNA HAVUR - DENİZ BAKIRCI 13.4.2019 10:32:09
31FIRAT BORA ŞAHİN - IRMAK ECE ÖNEM 13.4.2019 10:33:07
32ATA SOYLU - SERAFIMA EVİR 13.4.2019 10:34:21
33KAAN KURUKAHVECİOĞLU - MELİS BAŞTÜRK 13.4.2019 11:44:15
34ESİN SIR - DENİZ SOYLU 13.4.2019 16:19:54
35OSMAN DURUKAN - DERİN ALPAY 14.4.2019 07:13:14
36ADA GARİPCAN - KUZEY HÜNLER 14.4.2019 07:14:25
37BERİL ADA FİDANBOYLU - EGE ÖZKAN 14.4.2019 07:15:14
38NİL İMİR - TUNA İMİR 14.4.2019 07:15:59
39CAN ÖZDEMİRKIRAN - ALYA KARAMAN 14.4.2019 07:16:48
40SUDE BOMİN - MEHMET EFE ÇELİK 14.4.2019 07:18:02
41EDA GÜRASLAN - EFE HASADOYURANLAR 14.4.2019 07:18:57
42DURU POLAT - DORUK ŞAHİN 14.4.2019 07:19:43
43CEYLİN AZRA KIZILKAYA - BARKAN CANDAN 14.4.2019 07:20:26
44ELİF YILDIRIMKAYA - GÖKDENİZ ERGÜN 14.4.2019 07:21:23
45EMİR DORUK DEMİRÖZ - ZEYNEP SİPAHİ 14.4.2019 07:22:05
46ÇINAR NARİN - BALCA DEREN TENGİZ 14.4.2019 07:22:40
47KUZEY ŞENTÜRK - AYCAN COŞKUN 14.4.2019 07:25:12
48PELİN ERSÜRER - İSMAİL HAKKI BUCAK 14.4.2019 07:27:03
49DEFNE SARÇIN - AHMET TUNA DUMANOĞLU 14.4.2019 07:27:54
50ECE ÇELİK - EFE ÖZGE 14.4.2019 07:29:00
51KAMİL ENGİN CANBİLEN - ALARA ONAT 14.4.2019 07:29:59
52OKAN TUNÇEL - DEFNE ÇİNUÇEV 14.4.2019 07:31:26
53DURU ORAL - RÜZGAR ÇELİK 14.4.2019 07:34:55
54ÖZGÜR YÜKSEL - DURU ESMEROĞLU 14.4.2019 07:35:33
55EFE MUTLU - DEFNE KAYA 14.4.2019 13:57:07
56DUYGUN FATİH DEMİREL - TUBA ETLİÇ 15.4.2019 07:11:04
57MÜMTAZ CEM ERİŞ - ZÜLAL AKARSU 15.4.2019 08:35:19
58CAN BAYCAN - SEZİ YİĞİT 15.4.2019 08:37:24
59UFUK COŞKUN - DEFNE MUTLUCAN 15.4.2019 08:56:45
60BERAT TAYRA TARCAN - KAAN VAROL 15.4.2019 09:08:57
61ALTINAY KAPSIZ - MUSTAFA YÜCE 15.4.2019 13:45:54
62EMRE ŞEN - AYSU HACIOĞLU 15.4.2019 21:10:37
63BELİZ GÜLER - SEYMEN ALİ AYDEMİR 16.4.2019 05:58:50
64BERKAY TAŞ - ECE COŞKUN 16.4.2019 08:14:05
65GÜNEŞ SU KARTAL - İBRAHİM BARAN YAZICI 16.4.2019 08:59:27
66KONURALP DEMİR - NAZLI AKINER 16.4.2019 13:08:46
67NAZLI MİNA KARA - MARAT MİKAİL ARSLAN 16.4.2019 16:06:52
68ALİ KEREM ÇÖMEZ - ADA KESLER 16.4.2019 17:04:43
69CEM ONUR - MİNE IRMAK SELEK 17.4.2019 08:44:43
70EFE SARAL - SELİN ZAİM 17.4.2019 11:30:28
71DÜET ÖYKÜ ERASLAN - ATA AKYÜREK 17.4.2019 11:54:10
72OZAN GÜVEN - EBRU AYDOĞDU 17.4.2019 21:27:06
73GÖKÇE GÜRSOY - YİĞİT EFE GÜNER 18.4.2019 10:28:25
74BAŞAK AKIN - OSMAN YÜKSEL ÖZDEMİR 18.4.2019 11:40:37
75İSMAİL TAHA ÖZTÜRK - VERDA ACAR 18.4.2019 16:23:39
76FERNANDO YILDIZ - ECE AKSEN 19.4.2019 19:03:54
77AZRA YEĞİN - FETHİ SİNA TÜLABOĞA 20.4.2019 10:33:56
78ATA DENİZ OKTAY - YASMİN ESKİNAZİ 20.4.2019 13:23:43
79HASAN SERHAT BAYAR - BERRAK KOSKOS 20.4.2019 16:32:06

11 MAYIS 2019 ULUSAL SIRALAMASI YARIŞMASI 3. ETAP ÖN KAYIT LİSTESİ
1UTKU ÖVÜNÇ ÜNLÜ - ADA USLUEL 8.4.2019 10:42:20
2İREM ŞAHİN - BORA KADER 8.4.2019 11:10:53
3SAMET CANTÜRK - UMAYIM KIRGIZ 8.4.2019 11:11:09
4RAMAZAN ANIL SÖZEN - İLAYDA DERİNGÖR 8.4.2019 14:57:39
5PINAR TALAŞ - MURATCAN AYYILDIZ 8.4.2019 17:55:49
6BAVER CAN AYDOĞAN - YAZ ERTÜRK 8.4.2019 18:07:06
7ERDAL KURUN - SELİN KURUN 8.4.2019 19:59:26
8OZAN GÜVEN - EBRU AYDOĞDU 8.4.2019 21:38:57
9ARCA GÜRPINAR - ADA YALDIZ 9.4.2019 09:52:46
10ÖZGE ERÜK - OĞUZHAN ERÜK 10.4.2019 05:36:05
11ECE MEMİŞ - BURAK KINIK 11.4.2019 09:41:51
12ELA MUTLUCAN - POYRAZ BAYRAK 11.4.2019 14:13:35
13ÜLKÜ BETÜL KARABURÇAK - BARIŞ VAROL 11.4.2019 15:33:31
14TOYGAR CAN YILDIZ - SENA BAYRAK 11.4.2019 16:42:54
15EDİZ GÜNEY - GÜNEŞ ADA ÖZDEMİR 11.4.2019 17:45:42
16ORBAY ERTÜRK - SERENAY BÜYÜKKAPUCU 12.4.2019 17:39:05
17KAAN KURUKAHVECİOĞLU - MELİS BAŞTÜRK 13.4.2019 11:43:33
18DİLVİN ŞAHİN - MUSTAFA EMİR ÇELİK 14.4.2019 07:24:01
19KUZEY ŞENTÜRK - AYCAN COŞKUN 14.4.2019 07:24:58
20SUDE NAZ TOKSOY - EFE ÇAMLICA 14.4.2019 07:26:03
21PELİN ERSÜRER - İSMAİL HAKKI BUCAK 14.4.2019 07:26:52
22DEFNE SARÇIN - AHMET TUNA DUMANOĞLU 14.4.2019 07:27:41
23ECE ÇELİK - EFE ÖZGE 14.4.2019 07:28:50
24OKAN TUNÇEL - DEFNE ÇİNUÇEV 14.4.2019 07:31:15
25TAHA BATU ÇOŞAR - OLEKSANDRA SHANKO 14.4.2019 18:57:41
26DUYGUN FATİH DEMİREL - TUBA ETLİÇ 15.4.2019 07:10:45
27MÜMTAZ CEM ERİŞ - ZÜLAL AKARSU 15.4.2019 08:34:54
28ZEYNEP KARADEMİR - ONUR KALINAĞAÇ 15.4.2019 08:43:14
29UFUK COŞKUN - DEFNE MUTLUCAN 15.4.2019 08:56:32
30BERAT TAYRA TARCAN - KAAN VAROL 15.4.2019 09:06:43
31SERBAY ALYU - ECE GÜLBAŞ 15.4.2019 10:08:35
32TUĞBERK ÇOŞKUN - ZEYNEP OK 15.4.2019 11:54:39
33CEM ONUR - MİNE IRMAK SELEK 17.4.2019 08:40:47
34DÜET ÖYKÜ ERASLAN - ATA AKYÜREK 17.4.2019 11:54:32
35BAŞAK AKIN - OSMAN YÜKSEL ÖZDEMİR 18.4.2019 11:40:04
36ECE UZUNALİOĞLU - ÖZGÜN DOĞAN 19.4.2019 13:22:53


2018-2019 Yılları Dans Sporu Yarışmaları
TDSF   WDSF (Yurt içi)   WDSF (Milli Temsil)   WDSF (Yakın Çevre)
KSY - 1. Etap / USY - 1. Etap13 Ocak 2019 - Ankara
KSY - 2. Etap9 Şubat 2019 - İstanbul
2019 Türkiye Şampiyonası10 Şubat 2019 - İstanbul
KSY - 3. Etap / USY - 2. Etap16-17 Mart 2019 - Ankara
KSY - 4. Etap / USY - 3. Etap11 Mayıs 2019 - İzmir
WDSF - Dünya Sıralama Turnuvası12 Mayıs 2019 - İzmir